Barcelona astus Euroliigas sammu lähemale oma kohtumise kaotanud Madridi Realile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

James Nunnally (Fenerbahce) ja Victor Clever (Barcelona)

Korvpalli Euroliigas teenis võidulisa Barcelona, kes alistas võõrsil Fenerbahce tulemusega 80:74. Madridi Real kaotas aga koduväljakul mänginud Moskva oblasti Himkile 94:102.

Barcelona asus kohtumist juhtima 24:12, kuid mängis suure eduseisu maha teisel neljandikul, kui viskas 18 punkti Fenerbahce 27 vastu. Kolmandal ja neljandal veerandil suudeti nappi eduseisu siiski punkt-punktilt suurendada. Barcelona parim oli 17 punktiga Victor Claver. 14 silma lisas meeskonnale Malcolm Delaney. Fenerbahce resultatiivseim oli 14 punktiga Kostas Sloukas.

Madridi Real oli Moskva oblasti Himki vastu raskustes kohe mängu alguses. Avaveerand kaotati võõrustajatele 21:25 ning järgmine 23:30. Teisel poolajal parandas Hispaania klubi oma mängu, kuid Himki oli selleks ajaks libisenud juba liiga kaugele. Venemaa meeskonna parim oli 21 punkti ja 13 korvisööduga Aleksei Šved, Madridi Reali resultatiivseim oli 20 punktiga Jordan Mickey.

Päeva viimases kohtumises alistas Tel Avivi Maccabi koduväljakul Milano Olimpia tulemusega 69:63.

Kokkuvõttes jätkab Madridi Real teisel kohal 15 võidu ja viie kaotusega. Barcelona asub kohe tema selja taga 14 võidu ja kuue kaotusega. Himki on pingereas üheksa võidu ja 11 kaotusega kümnendaö ja Fenerbahce kaheksa võidu ja 12 kaotusega 11. positsioonil.