TÜ algviisik viskas kõik meeskonna punktid ja alistas napilt Tarva ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond
Tartu Ülikooli korvpallimeeskond Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas toimus reedel üks põnev kohtumine, kui Tartu Ülikool oli Rakveres 88:84 üle sealsest Tarvast.

Avaveerandi võitsid külalised kümne punktiga, aga Rakvere tuli mängu tagasi ja viimast veerandit alustati tartlaste kahepunktilises eduseisus. Tarvas juhtis veel poolteist minutit enne kohtumise lõppu kahe punktiga, siis tõi Kregor Hermet aga viis punkti järjest ning mängu viimastel rünnakutel vabaviskejoonel kindlust näidanud TÜ võitis lõpuks nelja punktiga.

Tartule viskasid punkte vaid viis algkoosseisus alustanud meest: kõik 40 minutit rassinud Robert Valge kogus 25 punkti, Hermet ja Adomas Drungilas lisasid 23, Tanel Sokk 14 ja Robin Kivi kolm punkti. Tarvale tõi Devin Lee Harris 20 punkti ja kaheksa korvisöötu.

Tabelis on Tartu Ülikool nelja võidu ja üheksa kaotusega 12., kuuendal kohal olev Tarvas sai seitsme võidu kõrvale kuuenda kaotuse.