Rakvere Tarvas üllatas kodusaalis Läti tippklubi Ventspilsi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Devin Lee Harris korvi viskamas
Devin Lee Harris korvi viskamas Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Rakvere Tarvas kolmandal kohal paiknenud BK Ventspilsi tulemusega 87:78.

Nädal aega tagasi Rain Veidemanist ilma jäänud Rakvere Tarvas jäi kodusaalis avaveerandi järel ühepunktilisse kaotusseisu ning poolajapausiks olid vastased libisenud nelja punkti kaugusele. Tugev teine poolaeg tõi Eesti meeskonnale Ventspilsi üle magusa võidu. Kolmandal veerandil viskas Tarvas 20 punkti vastase 15 vastu ning neljandal 23 silma Ventspilsi 15 vastu.

Tarvase resultatiivseim mängija oli Thomas Theddus Hamilton IV, kes viskas 24 punkti, võttis kaheksa lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Meeskonda toetas 19 silmaga Kristo saage ja 18-ga Devin Lee Harris. Ventspilsi parim oli 19 punkti, nelja lauapalli ja nelja korvisööduga Timothy Neocartes Shorts II.

Ventspilsi kaotus tähendab, et tabelis tõusis neist mööda kolmandale kohale BC Kalev/Cramo. Läti tippklubil on üheksa võitu ja kolm kaotust. Rakvere Tarvas tõusis seitsme võidu ja kuue kaotusega 6. positsioonile.