Euroliiga: Žalgiris sai viienda kaotuse, CSKA kuuenda võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Moskva CSKA - Fenerbahce
Moskva CSKA - Fenerbahce Autor/allikas: Gavriil Grigorov/TASS/Scanpix

Korvpalli Euroliigas tuli Kaunase Žalgirisel vastu võtta hooaja viies kaotus, kui võõrsil jäädi alla Olympiacosele numbritega 74:83 (18:19, 21:18, 16:23, 19:23).

Žalgiris kaotas tasavägise avaveerandi ühe silmaga, kuid poolajale mindi kahepunktilises eduseisus. Leedu meisterklubile sai saatuslikuks kehv teine poolaeg, kus kolmas veerand kaotati seitsme silma ja neljas nelja punktiga – kokkuvõttes Olympiacosele üheksapunktiline võit.

Võitjate resultatiivseim mängija oli 16 punkti visanud Vassilis Spanoulis, Žalgirise parimana sai Jock Landale enda arvele 23 punkti.

Võidulisa teenis Euroliiga tiitlikaitsja Moskva CSKA, kes alistati kodusaalis Fenerbahce tulemusega 88:70 (21:17, 18:17, 25:15, 24:21). 18-punktilises võidumängus osutus võõrustajate parimaks punktitoojaks 31 silma visanud Mike James. Janis Strelnieks panustas 23 punktiga, kaotajate parim oli 20 silma loopinud Kostas Sloukas.

Tabeliliidrina jätkab kuus võitu ja kaks kaotust kogunud Tel Avivi Maccabi, kellele järgnevad CSKA ja Barcelona. Žalgiris on kolme võidu ja viie kaotusega 11. kohal, Olympiacos 13. tabelireal.