Madridi Real alistas Euroliiga El Clasicos Barcelona ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Madridi Real alistas Euroliiga El Clasicos Barcelona

Korvpalli Euroliiga El Clasico võitis Madridi Real, kui koduväljakul alistati Barcelona tulemusega 86:76.

Madridi Real asus kohtumist juhtima avaveerandi järel 32:14, kuid nõrk teine poolaeg jättis nad teise poolaja alguseks tagaajajarolli seisuga 48:50. Peale puhkepausi kosuti ning asuti uuesti 71:64 juhtima. Otsustaval neljandikul ei suutnud Barcelona enam seisu enda kasuks pöörata ja nii tuli võõral väljakul leppida kaotusega.

Võitjate parim oli Anthony Randolph, kes viskas 16 punkti. Facu Campazzoja Gabriel Deck toetasid meeskonda 13 silmaga. Barcelona parim oli 19 punktiga Nikola Mirotic. Ante Tomic lisas 13 ja Kyle Kuric 12 silma.

Tabelis langes Barcelona kuue võidu ja kahe kaotusega teisele kohale Tel Avivi Maccabi järele. Madridi Real tõusis viie võidu ja kolme kaotusega seitsmendale positsioonile.

Moskva Himki – Milano Olimpia 87:79
Anadolu Efes – Peterbusi Zeniit 90:88
Panathinaikos – Berliini Alba 105-106 (la)
Baskonia – Tel Avivi Maccabi 83:113