Kalev/Cramo saavutas Eesti-Läti liigas 46-punktise võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Janari Jõesaar
Janari Jõesaar Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti liigas teenis BC Kalev/Cramo suure 111:65 (25:15, 28:18, 27:14, 31:18) võidu Tallinna Kalev/TLÜ üle.

Kalev/Cramo kasvatas edu kümnele punktile juba esimese veerandiga (23:13) ja teisel perioodil peagi ka paarikümnele punktile (38:18). Teisel poolajal jätkati samas vaimus ja lõpuvile kõlades oli vahe koguni 46 punkti.

Kuus meest Kalev/Cramo ridades jõudsid kahekohalise isikliku punktiskoorini. Parimad olid Janari Jõesaar 17 ja Kristjan Kitsing 15 punktiga. Kaotajatele tõi Michael Buchanan 16 ja Martynas Mazeika 14 punkti.

Seitse võitu ja ühe kaotuse kogunud Kalev/Cramo kuulub koos BK Ogre (8-0), Riia VEF-i (7-0) ja Ventspilsiga (7-1) liidrite hulka, Kalev/TLÜ on aga ühe võidu ja seitsme kaotusega eelviimasel positsioonil.