Kalev/Cramo pidi võõrsil Avtodori paremust tunnistama ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristjan Kitsing
Kristjan Kitsing Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Korvpalli VBT Ühisliigas sai BC Kalev/Cramo kolme võidu kõrvale kolmanda kaotuse, jäädes võõrsil 90:100 alla Avtodorile.

Kalev/Cramo alustas hästi ja juhtis esimese veerandaja keskel viie punktiga, kuid veerandaja võitis siiski Avtodor 26:23. Teisel veerandil kasvatasid võõrustajad edu kümnele punktile, aga Kalev suutis vahet vähendada ja ise 53:52 ette minna, poolajapausile siirduti aga siiski Avtodori 55:53 paremuses. Teisel poolajal Avtodor edu kordagi käest ei andnud, juhtides vahepeal ka 14 punktiga. Viimase veerandi alguses jõudis Kalev veel punkti kaugusele, kuid lõpuks võttis Avtodor kümnepunktilise võidu.

Kalevi ridades viskasid nii Kristjan Kitsing kui Kyle Vinales kumbki 19 punkti, lisaks andis Vinales üheksa resultatiivset söötu. Jonathan Holton lisas 13, Aigars Škele 12 ja Sander Raieste 11 punkti.

Üleplatsimees oli Avtodori eest 28 punkti visanud ja 16 lauapalli võtnud Isaiah Hicks.

Järgmise kohtumise Ühisliigas peab Kalev nädala pärast, minnes võõrsil vastamisi Krasnodari Lokomotiv Kubaniga.