Kristin Kuubal ei õnnestunud kaheksa hulka pääseda ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristin Kuuba
Kristin Kuuba Autor/allikas: Eesti Sulgpalliliit/Oleg Harchenko

Saksamaal Saarbrückenis toimuval sulgpalli maailma karika etapil pidi Kristin Kuuba (BWF 59.) tunnistama teises ringis vastase paremust ja veerandfinaali ei jõudnud.

Eestlanna jäi alla Belgia esindajale Lianne Tanile (WTA 49.) 7:21, 18:21. Kui esimene geim kuulus Tanile väga kindlalt - seisult 11:7 võitis ta kümme punkti järjest -, siis teine kulges pisut tasavägisemalt.

Kuuba läks geimi alguses 2:0 juhtima, aga ei suutnud eduseisu hoida ning peagi oli Tan ees 3:2, 7:3 ja 12:4. Kuuba ei andnud alla ja vähendas vahe 12:14-ni ja 18:19-ni, aga otsustavatel hetkedel oli belglanna siiski parem.

Esimeses ringis sai Kuuba jagu sakslannast Ann-Kathrin Spörist 17:21, 21:14, 21:15.