Vene ja Grana Canaria alistasid lähikonkurendi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Siim-Sander Vene ja Gran Canaria Herbalife
Siim-Sander Vene ja Gran Canaria Herbalife Autor/allikas: Aldis Toome

Hispaania korvpalli meistrivõistlustel võitis Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria võõrsil Fuenlabradat 93:88.

Kohtumise avaveerand kuulus numbritega 24:20 külalistele, ent teise veerandi võitis minimaalselt Fuenlabrada. Kohtumine jätkus äärmiselt tasavägiselt, kui järgnevad kaks veerandit ühe punktiga võitnud Gran Canaria jäi lõpuks peale viie punktiga.

Gran Canaria resulatiivseim oli 20 silma visanud Marcus Eriksson, kellele järgnes 14 punkti toonud Kim Tillie. Siim-Sander Vene kontole kirjutati neli punkti ja kolm lauapalli. Kaotajate parim oli 20 punkti visanud Luka Rupnik.

Gran Canaria on liigatabelis kümne võidu 17 kaotusega 13. kohal, Fuenlabrada (10-17) on 15.

Põhihooaja lõpuni jääb veel seitse vooru.