Gran Canariale võõrsilt võit, Siim-Sander Venelt hea esitus ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: Aldis Toome

Hispaania korvpalli kõrgliigas teenis Siim-Sander Vene kodumeeskond Gran Canaria Herbalife laupäeval võõrsil 96:86 võidu lähirivaalist Madridi klubi Movistar Estudiantesi üle.

Estudiantes haaras avaveerandil 25:21 eduseisu ja poolajaks juhiti 45:43. Kolmas veerandaeg kuulus aga Gran Canariale, kui visati koguni 34 punkti vastaste 24 vastu. Põnevus siiski jätkus ja Estudiantes tuli veel korra nelja punkti kaugusele, ent lõpuhetkedel resultatiivselt tegutsenud külalised said kümnepunktilise võidu kätte, kirjutab Korvpall24.ee.

Siim-Sander Vene sai mänguaega 18,5 minutit ja viskas selle jooksul kaheksa punkti (kahesed 1/1, kolmesed 2/5). Lisaks võttis ta neli lauapalli, andis ühe korvisöödu, tegi viskeblokeeringu, kaotas korra palli ja tegi viis isiklikku viga täis.

Turniiritabelis hoiab Gran Canaria (11-18) 14. kohta, Estudiantes (10-19) on 15. positsioonil.