Rapla teenis viimasel minutil magusa võidu ({{commentsTotal}})

Indrek Kajupank
Indrek Kajupank Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas teenis Rapla Avis Utilitas tähtsa võidu Liepaja üle, kes alistati tänu viimase poole minuti punktidele 99:96.

Kodusaalis mänginud Rapla võitis avaveerandi ühe silmaga, kuid poolajaks jäädi viiepunktilisse kaotusseisu. Pärast vaheaega Rapla mäng paranes, kui kolmas veerand võideti kolme punktiga. Viimasel veerandil juhtis Liepaja veel pool minutit enne kohtumise lõppu 96:95, kuid Hunter Mickelsoni kahene ja Indrek Kajupanga kaks täpset vabaviset tõid võõrustajatele magusa 99:96 võidu.

Rapla parimana viskas meeskonna kapten Indrek Kajupank 28 punkti ja tõi neli lauapalli. Kaksikduubliga sai hakkama 20 punkti toonud ja 11 resultatiivset söötu jaganud Dominique Hawkins. Hunter Mickelsoni kontole jäi 16 punkti ja üheksa lauapalli.

Kaotajate parimana loopis Justin Johnson 30 silma ja tõi neli lauapalli.

Liigatabelis jätkab Rapla üheksandal tabelireal, olles võitnud 18 mängust kaheksa. Liepaja on eelviimane, nende saldoks on neli võitu ja 13 kaotust.

Rapla - Liepaja 99:96
Ventspils - Jekabpils 112:76
Ogre - Valga/Valka 86:73