Siim-Sander Vene oli Gran Canaria kaotusmängus resultatiivseim ({{commentsTotal}})

Siim Sander Vene
Siim Sander Vene Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti korvpallikoondislase Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria sai Euroliigas hooaja 14. kaotuse, kui võõrsil jäädi alla Buducnostile 70:75 (24:27, 14:9, 19:25, 13:14).

Buducnost võitis tasavägise mängu avaveerandi kolme silmaga, aga poolajaks juhtis Gran Canaria kahe punktiga. Pärast vaheaega võõrustajate mäng aga paranes ning kolmas veerand võideti kuue punktiga ja viimane ühe silmaga – lõppkokkuvõttes tasuks viiepunktiline võit.

Gran Canaria resultatiivseim oli Siim-Sander Vene, kes loopis 19 mänguminutiga 16 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 4/6). Lisaks tõi Eesti mängumees ka ühe lauapalli ja andis ühe korvisöödu. Vene järel said kumbki 12 punkti kirja Anzejs Pasecniks ja Xavier Rabaseda.

Võitjate parimana tõi endine Miami Heati mängumees Norris Cole 20 silma, viis lauapalli ja viis resultatiivset söötu.

Gran Canaria hoiab Euroliigas 20 mängu järel 16 meeskonna konkurentsis 14. kohta, olles võitnud kuus ja kaotanud 14 kohtumist. Play-off'idesse pääsevad kaheksa parimat.

Himki – Müncheni Bayern 60:71
Darussafaka – Saski Baskonia 80:75
Buducnost – Gran Canaria 75:70
Barcelona – Moskva CSKA 76:84