FOTOD | Saaremaa tuli TalTechi vastu välja kahegeimilisest kaotusseisust ({{commentsTotal}})

Võrkpalli Eesti-Läti ühisliigas teenis neljapäeval võidulisa Saaremaa Võrkpalliklubi, kes tuli TalTechi vastu välja kahegeimilisest kaotusseisust.

Kodusaalis mänginud TalTech alustas kohtumist hästi, võites avageimi mulluste meistrite vastu 25:17. Võõrustajad olid veel teises geimis paremad numbritega 25:22, ent pärast seda suutis Saaremaa oma paremuse maksma panna. Külalised võitsid kolmanda geimi 25:22 ja viimased kaks geimi juba kindlalt 25:13 ning 15:10.

Saaremaa parimana tõi Eddie Rivera 18 punkti. Harri Palmar panustas võitu 15 silmaga, Siim Põlluäär üheksa punktiga. TalTechi poolelt hiilgas koguni 31 punkti toonud Mihkel Nuut.

Saaremaa tõusis 3:2 võiduga liigatabelis teiseks, olles kogunud 14 mänguga 33 punkti. Liider Tartu Bigbankil on 36 silma. TalTech on 13 punktiga üheksas.