FOTOD | Saaremaa Võrkpalliklubi sai võõrsil jagu Tallinna Selverist ({{commentsTotal}})

Võrkpalli meistriliigas mängis Eesti meister Saaremaa Võrkpalliklubi Tallinnas liigatabeli viienda meeskonna Selveriga, kes alistati tulemusega 3:1.

Põneva avageimi võitis Saaremaa Võrkpalliklubi 30:28. Teises geimiga viigistas Tallinna Selver seisu, kui sai külalistest jagu 29:27. Seejärel pani Saaremaa oma parmeuse lõplikult maksma ja võitis kaks järgmist geimi tulemustega 25:21, 25:19.

Saaremaa Võrkpalliklubi parim oli 14 punktiga Helar Jalg. Kümme silma lisas meeskonnale Harri Palmar. Tallinna Selveri parimad olid 13 punktiga Albert Hurt, Oliver Orav.

Liigatabelis hoiab 36 punktiga esikohta Tartu Bigbank. Saaremaa Võrkpalliklubi kerkis tema kõrvale teisele kohale sama punktiskooriga. Tallinna Selver jätkab 28 punktiga viiendal tabelireal.