Mait Peterson ja Bologna lõpetasid Euroliiga noorteturniiri teise kohaga ({{commentsTotal}})

Mait Peterson
Mait Peterson Autor/allikas: Bologna Virtus

Eesti noorkorvpallur Mait Peterson osales läinud nädala lõpus Bologna Virtuse U-18 meeskonna rivistuses Euroliiga noorteturniiril Adidas Next Generation, kus saadi teine koht.

Virtus ning Badalona Joventut lõpetasid B-alagrupi kahe võidu ja ühe kaotusega, kuid omavahelise mängu tulemus tagas edasipääsu eestlase kodumeeskonnale, vahendab Korvpall24.

Finaalis mindi pühapäeval vastamisi turniiri korraldaja Valencia Basketiga. Itaalia klubi kaotas kohtumise skooriga 71:82 (6:19, 23:18, 18:21, 24:24). Algviisikusse kuulunud Peterson viibis väljakul 31 minutit ja kogus selle ajaga 4 punkti (kahesed 1/2, vabavisked 2/2), 8 lauapalli, 2 vaheltlõiget, 2 blokki, ühe pallikaotuse ning 4 isiklikku viga.

Nelja mängu keskmised näitajad olid Petersonil 18 minutit, 3,8 punkti, 5,5 lauapalli, 0,3 korvisöötu, 1 vaheltlõige, 1 blokk, 1 pallikaotus ja 1,5 viga.