Võidukas Kalev/Cramo viskas Läti klubi vastu sada punkti täis ({{commentsTotal}})

Korvpalli Eesti-Läti ühisliiga kohtumine BC Kalev/Cramo - TalTech
Korvpalli Eesti-Läti ühisliiga kohtumine BC Kalev/Cramo - TalTech Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas BC Kalev/Cramo 103:84 lätlaste klubi Jurmala.

Avapoolaja ühe punktiga (49:48) võitnud Kalev/Cramo oli kolmandal veerandajal Jurmalast üle 30:19 ja kasvatas kohtumise lõpuks edu 19 punktile.

Eesti klubi resultatiivseim oli 26 punkti visanud, üheksa lauapalli noppinud ja kolm korvisöötu jaganud Arnett Moultrie, Janari Jõesaar toetas teda 18 ja Branko Mirkovic ning Reggie Lynch 17 silmaga. Kalev/Cramo tagamängija Chavaughn Lewis eemaldati juba mängu teisel minutil, sest lõi vastasmängijat rusikaga näkku.

12. võidu saanud Eesti meisterklubi on turniiritabelis ühel pulgal Riia VEF-iga, liidril Ventspilsil on 13 võitu. Jurmala on seitsme võidu ja kaheksa kaotusega seitsmes.