Kalev/Cramo sai võõrsil Pärnu üle suureskoorilise võidu ({{commentsTotal}})

Kalev/Cramo mängija Kristjan Kangur
Kalev/Cramo mängija Kristjan Kangur Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas jõudis BC Kalev/Cramo hooaja kümnenda võiduni, kui võõrsil alistati turniiritabeli üheksas meeskond Pärnu Sadam tulemusega 93:66.

Poolajaks juhtisid külalised juba 52:28 ning kolmanda veerandi lõpuks oli eduseis kasvanud 30-punktiliseks (76:46). Viimasel neljandikul viskas Pärnu kolm punkti tagasi ning lõpuvile kõlas seisul 93:66 Kalev/Cramo kasuks. Võitjate parimane viskas 18 punkti Kristjan Kitsing, kes võttis lisaks viis lauapalli ja andis kaks resultatiivset söötu. 17 silma lisas meeskonnale Kristjan Kangur. Vastaste parim oli 13 punkti, kahe lauapalli ja nelja resultatiivse sööduga Henri Wade-Chatman.

Kalev/Cramoga sarnaselt kümme võitu ja üks kaotuse on tabelis ka Ventspilsil, kes oli koduväljakul üle Tartu Ülikoolist tulemusega 88:83. Veel 2.11 enne kohtumise lõppu oli seis viigis 77:77, kuid siis tegid lätlased kodusaalis otsustava spurdi ja jätsid võidu koju. Tartu Ülikooli parim oli 36 punktiga Arnas Velicka, vastaste resultatiivseim oli 18 silma visanud Ousmane Drame.

Tallinna Kalev/TLÜ alistas võõrsil tulemusega 66:53 Läti Ülikooli.

Pühapäevaste kohtumiste järel läheb OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga koondisemängude ajaks pausile ja naaseb 5. detsembril Läti Ülikooli ja Riia VEF-i vahelise matšiga. Eesti klubid on järgmisena võistlustules 8. detsembril.