Jurkatamm ja San Francisco said kolmanda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Taavi Jurkatamm (vasakul)
Taavi Jurkatamm (vasakul) Autor/allikas: AP/Scanpix

Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons said USA üliõpilasliigas NCAA-s kolmanda järjestikuse võidu, kui teisipäeva varahommikul võeti kodus kindel 88:54 võit Sonoma State Seawolvesi üle.

Mänguseis püsis tasavägisena ainult kuni seitsmenda minutini, mil seisult 14:13 tegi San Francisco 9:0 spurdi. Poolajaks kasvas vahe 22-punktiliseks ja teises mängupooles ei jõudnud külalised enam lähemale kui 18 silma. Kolm võitu teeninud San Francisco jätkab NCAA hooaega alistamatuna, vahendab Korvpall24.ee.

Jurkatamm sekkus mängu viimaseks üheksaks minutiks ja kogus selle ajaga neli lauapalli, kaks tulemuslikku söötu, ühe bloki, kaks pallikaotust ning kaks viga, punktiarvet eestlasest ääremängijal avada ei õnnestunud.

Järgmise NCAA kohtumise peavad Jurkatamm ja San Francisco reedel, 16. novembril, kui võõrustatakse Arizona State'i.