Poolajapausilt hästi naasnud VEF käis Kalev/Cramole üle jõu ({{commentsTotal}})

Chavaughn Lewis
Chavaughn Lewis Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

BC Kalev/Cramo kaotas korvpalli Ühisliigas võõrsil seni võiduta olnud Läti meeskonna Riia VEF-ile 74:82 (20:15, 17:16, 10:29, 27:22).

Kui suurema osa esimesest poolajast Kalev/Cramo juhtis, siis saatuslikuks sai kolmas veerandaeg, mil kodumeeskonnal lasti visata lausa 29 silma.

Enne viimast perioodi 13 punktiga taha jäänud Kalev/Cramo suutis küll korduvalt vahe pisut alla kümne punkti mängida, aga tõeliselt ohtlikuks VEF-ile enam ei saadudki.

Kalev/Cramo paremad olid Chavaughn Lewis 19, Kristjan Kitsing 14, Landen Lucas 13 ja Branko Mirkovic 11 punktiga. Võitjatele tõi Artis Ate 23 ja Andrjs Grazulis 17 silma.

Neljanda kaotuse järjest saanud Kalev/Cramo ja esimese võidu teeninud VEF on nüüd tabelis kõrvuti: mõlemal on üks võit ja neli kaotust. Kehvemini on hooaega alustanud üksnes Minski Tsmoki (0-4). Liigat juhivad Moskva CSKA ja Moskva oblasti Himki (mõlemad 5-0).