Kalev/Cramo sai tasavägises mängus Kalev/TLÜ-st jagu ({{commentsTotal}})

{{1540405980000 | amCalendar}}

Korvpalli Eesti Läti ühisliigas alistas BC Kalev/Cramo Sõle spordikeskuses peetud tasavägises mängus 79:72 Tallinna Kalev/TLÜ.

TLÜ võitis avaveerandi 20:18, kuid poolajapausile mindi Kalev/Cramo 42:39 juhtimisel. Kolmanda veerandi järel oli Cramo ees 59:53. Neljanda veerandaja alguses suutis TLÜ ka juhtima minna, aga Kristjan Kangur vastas kolmesega ja viis Cramo uuesti ette. TLÜ jõudis küll viigini, kuid sealt edasi võttis Kalev/Cramo oma ja võitis seitsme punktiga.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli Landen Lucas 17 punktiga, lisaks võttis ta kuus lauapalli. Kristjan Kangur lisas 13 ja Branko Mirkovic 10 punkti. Kalev/TLÜ parim oli Janar Talts 18 punkti ja kuue lauapalliga.

"Mõttes on ikka see, et võiks kergelt selle mängu ruttu ära mängida ja puhkama minna, aga tegelikult nii ei saa minna mängule," tõdes Kalev/Cramo mängija Janari Jõesaar ERR-ile. "Ma ei ütle, et me nüüd tulime otseselt nii, aga oleks võinud parem fookus olla."

"Skoor näitab ära [et Kalev/TLÜ hakkas üllatavalt vastu], ei olnud selleks valmis," lisas Jõesaar.

Kalev/Cramo jätkab Eesti-Läti ühisliigas kaotuseta, olles kogunud seitse võitu.

Jurmalas toimunud mängus näitas võimu Riia VEF, kui teenis kohaliku tiimi vastu 23-punktilise võidu 96:73. Vahe tehti sisse teisel veerandajal, mille VEF võitis 12 punktiga. Seejuures viskas Riia suurklubi igal veerandajal vähemalt 22 silma.

Võitjate parimaks kerkis Arturs Ausejs 19 punktiga, Kristpas Mediss viskas kodumeeskonna poolelt 14 punkti.

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliiga jätkub laupäeval, 27. oktoobril koguni viie mänguga. Eesti klubidest heitlevad omavahel BC Valga-Valka/Maks&Moorits ning Pärnu Sadam. TalTech võtab koduväljakul vastu Betsafe Jurmala, Tartu Ülikool võõrustab BK Ogret ning Tallinna Kalev/TLÜ kohtub Valmiera Glass Via tiimiga. Rapla AVIS Utilitas sõidab küll BK Ventspilsile.