FOTOD | TalTech alustas naiste meistriliigat veenva võiduga ({{commentsTotal}})

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas peeti laupäeval kaks kohtumist. TalTech alistas koduväljakul Kohila 3:0, Saaremaa võõrsil 3:2 Võru.

TalTechi võit oli veenev, Kohilale lubati kolmes geimis vaid 44 punkti (25:13, 25:18, 25:13). Raili Kont-Kontson tõi võitjatele 11 punkti, Maria Säästla ja kuus ässa löönud Karmen Stamm kaheksa punkti.

Saaremaa kaotas Võrule avageimi 19:25, võitis järgmised kaks vastavalt 25:13 ja 25:23, aga suutis neljandas koguda 20 silma. Otsustav geim võideti kaheksa punktiga. Kaisa Õunpuu tõi võitjatele 13, Erle Püvi, Dorit Heinastu ja Hailie Ripley kümme punkti.

Meistriliigat juhib kahest mängust kaks võitu teeninud Audentese SG/Noortekoondis, Kohila on kaotanud mõlemad senised matšid.