Kalev/Cramo võitis Leedus Garastase karikaturniiri ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo võidukarikaga
BC Kalev/Cramo võidukarikaga Autor/allikas: facebook.com/bckalevcramo

Eesti korvpallimeister BC Kalev/Cramo võitis Leedus Klaipedas toimunud Garastase karikaturniiri. Finaalis alistati Leedu tippklubi BC Rytas seisuga 85:68.

Kalev/Cramo läks mängu juhtima kohe avaveerandi järel seisuga 20:16. Eduseisu ei hoitud kaua ning teist poolaega alustati 34:40 kaotusseisust. Kolmandal veerandil möödusid eestlased uuesti leedukatest ning edu suudeti hoida kohtumise lõpuni.

Kalev/Cramo resultatiivseim mängija oli 23 punktiga Ivan Almeida. Vastaste parim oli 20 silma visanud DJ Seeley.