Kalev/Cramo võitis Leedus kindlalt esimese kontrollmängu ({{commentsTotal}})

Tartu Ülikool - Kalev/Cramo neljas finaalmäng
Tartu Ülikool - Kalev/Cramo neljas finaalmäng Autor/allikas: Raul Mee/Scanpix

Valitsev Eesti korvpallimeister BC Kalev/Cramo alustas hooaja esimest kontrollmängu Leedus Šiauliai üle võidukalt seisuga 106:82.

Esimesel veerandil jäid eestlased kaotusseisu 25:30, kuid tegid seejärel võimsa spurdi. Teisele poolajale läks Kalev/Cramo vastu 52:44 eduseisust. Kolmas veerand möödus tasavägiselt, aga endiselt Eesti juhtimisel. Viimasel veerandil viskasid leedukad vaid 15 punkti eestlaste 26 vastu ja lõpuvile kõlades oli tablool seisuks 106:82.

Üheksakesi mänginud Kalev/Cramo resultatiivseim mängija oli 17 punkti visanud Kristjan Kitsing.

Järgmine kohtumine on meeskonnal ees juba teisipäeval, kui Leedus kohtutakse esiliigatiimi Šilutega.