Neidude U-16 koondis alistas EM-i kohamängus Suurbritannia ({{commentsTotal}})

Pierre Bressant ja neidude U-16 korvpallikoondis
Pierre Bressant ja neidude U-16 korvpallikoondis Autor/allikas: Siim Semiskar

Montenegros, Podgoricas peetaval U-16 tütarlaste B-divisjoni korvpalli EM-il alistas Eesti 9.-16. koha mängus Suurbritannia tulemusega 42:28.

Avaveerandi 12:9 võitnud eestlannad mängisid teise veerandi 7:7 viiki ning poolajale siirduti 19:16 eduseisus. Kolmas veerand kuulus Eestile 16:6 ja otsustavale neljandikule mindi vastu kümnepunktilise edumaaga - 32:22.

Viimasel veerandil hoiti mängu kontrolli all ning väärtuslik võit teeniti numbritega 42:28.

Eesti parimana tõi Marie Anette Sepp 19 silma, Anna Gret Asi lisas kaheksa punkti ja viis lauapalli. Vastaste poolelt tõi Rebecca Adjeiwaah Dwomoh üheksa punkti.

Eesti mängib nüüd edasi kohtadele 9.-12. Järgmisena tuleb vastamisi minna Iirimaa-Norra paari võitjaga.