U-20 korvpallikoondis alistas EM-il tasavägises kohtumises Hollandi ({{commentsTotal}})

Tom Kaldre
Tom Kaldre Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti kuni 20-aastaste korvpallikoondis alistas Bulgaarias peetaval omaealiste EM-i B-divisjoni turniiri kohamängus Hollandi 56:54 (10:17, 3:10, 28:16, 15:11).

Esimese poolaja 14 punktiga kaotanud Eesti otsustas mängu saatuse viimase poole minutiga, kui Tom Kaldre tabas kaugviske seisuks 55:54. Vastaste rünnak ei õnnestunud, Gregor Ilvesele tehti viga ja eestlane tabas kahest vabaviskest ühe.

Märt Rosenthal oli 17 punktiga võitjate parim (kaugvisked 5/11, kahesed aga 0/6). Ilves lisas 11 punkti ja Tormi Niits panustas üheksa punkti kõrval 12 lauapalliga.

Turniiri viimases mängus kohtub Eesti nüüd kohtumises 13. koha peale Gruusiaga.