Tanel Kurbase 13 punkti aitasid Levicel finaalseeria viigistada ({{commentsTotal}})

Tanel Kurbas
Tanel Kurbas Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Slovakkia korvpalli kõrgliigas viigistas Tanel Kurbase kodumeeskond Levice finaalseeria 1:1 peale, kui võõrsil alistati 82:79 Košice.

Levice võitis avaveerandi 18:17 ja poolajale mindi neljapunktilises eduseisus. Kodumeeskonnale kuulus aga kolmas veerandaeg 19:14, mis tähendas, et enne viimast neljandikku olid külalised ühe silmaga taga. Otsustaval kümnel minutil suutis Levice siiski 24 punkti visata Košice 20 vastu ja teenida kokkuvõttes raske võidu.

Tanel Kurbas teenis ligi 26 minutit mänguaega ja viskas selle ajaga 13 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 3/4, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta kaks lauapalli andis kaks korvisöötu, kaotas kolmel korral palli ja tegi kaks isiklikku viga.

Meeskonnad lähevad taas vastamisi 5. mail.