Teise võidu teeninud Kurbase koduklubi asus finaalseeriat juhtima ({{commentsTotal}})

Tanel Kurbas
Tanel Kurbas Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Slovakkia korvpalli kõrgliiga finaalseerias teenis Tanel Kurbase kodumeeskond Levice raske 72:66 võidu Košice üle. Seeria avakohtumise 80:81 kaotanud Levice on nüüd kaks mängu järjest võitnud. Teises kohtumises alistati vastane 82:79.

Levice oli avaveerandil 24:15 parem ja poolajaks suudeti hoida kuuepunktilist eduseisu, kirjutab Korvpall24. Kolmanda veerandaja mängisid võistkonnad 18:18 viiki ja põnevus säilis. Viimane neljandik lõppes samuti 14:14 viigiga ning seega pidi Košice kokkuvõttes kaotusega leppima.

Tanel Kurbas viibis platsil 26 minutit ja viskas selle ajaga 6 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 0/1). Tema arvele jäi veel 3 lauapalli, 2 korvisöötu, 2 vaheltlõiget ja üks pallikaotus. Meeskonna resultatiivseim oli Souleyman Diabate Mouloukou 15 punktiga. Kaotajate poolelt tõi Stanislav Baldovsky 21 silma.