Tartu üllatas kodusaalis mänginud Saaremaad ja läks finaalseeriat juhtima ({{commentsTotal}})

Tartu Bigbank
Tartu Bigbank Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistlustel sai alguse finaaliseeria, mille avakohtumise võitis Tartu Bigbank 3:0 Saaremaa VK üle.

Esimeses tasavägises geimis pidid kodusaalis mänginud favoriidid tunnistama 31:29 Tartu Bigbanki paremust. Järgmised kaks geimi võitsid Andrei Ojametsa juhendatavad tartlased kindlamalt 25:22, 25:17.

Võitjate poolel oli resultatiivseim mängija 24 punktiga Curtis Stockton. 12 silma lisas klubi punktiskoorile Mart Naaber. Saaremaa VK parimaks oli 18 punktiga Siim Põlluäär.

Finaalseeria järgmine kohtumine toimub reedel A Le Coq spordihoones algusega kell 19.

Poolfinaalis sai Saaremaa kolmel korral jagu tiitlikaitsja Selver Tallinnast, Bigbank alistas samuti mängudega 3:0 Pärnu Võrkpalliklubi.