Kaks esimest geimi kaotanud Saaremaa jõudis võrkpallifinaali ({{commentsTotal}})

{{1523721300000 | amCalendar}}

Eesti meeste võrkpallimeistrivõistluste poolfinaalseeria kolmandas kohtumises alistas Saaremaa VK Tallinna Selveri 3:2 ning pääses finaali.

Selver võitis kaks esimest geimi tulemusega 25:20, Saaremaa viigistas aga 25:19 ja 25:23 geimivõitudega mängu ning alistas otsustavas vastasseisus pealinna klubi 15:13.

Saaremaa suurimad skooritegijad olid Hindrek Pulk 18 ja Rauno Tamme 17 silmaga, üleplatsimeheks kerkis 21 punkti toonud Oliver Orav.

Poolfinaalseeria 3:0 võitnud Saaremaa kohtub finaalis Tartu Bigbanki või Pärnu VK-ga, Tartu juhib seeriat 2:0. Tartlastel on võimalik finaalikoht kindlustada pühapäeval, kui vastamisi minnakse Pärnu spordihallis.