Uibo abikaasa sai kuldmedali kaela Usain Boltilt ({{commentsTotal}})

Shaunae Miller-Uibo ja Usain Bolt
Shaunae Miller-Uibo ja Usain Bolt Autor/allikas: PA Wire/PA Images/Scanpix

Kümnevõistleja Maicel Uibo bahamalannast abikaasa Shaunae Miller-Uibo võitis Briti Rahvaste Ühenduse mängudel 200 meetri jooksu.

Miller-Uibo läbis distantsi ajaga 22,09, edestades hõbeda võitnud Jamaica sprinterit Shericka Jacksonit üheksa sajandikuga. Kolmandaks tuli britt Dina Asher-Smith (22,29), vaid ühe sajandikuga jäi pjedestaalilt välja jamaicalanna Elaine Thompson.

Medalitseremoonial riputas Miller-Uibole kulla kaela ei keegi muu kui jooksulegend Usain Bolt isiklikult.

"200 meetrit ei ole minu põhiala, ma teen seda kiiruse paika saamiseks ja võit näitab, et olen 400 meetri jooksu silmas pidades õigel teel," sõnas Miller-Uibo pärast võistlust.