Lilleallik ja Oskarshamn suutsid visata vaid 30 punkti ({{commentsTotal}})

Janeli Lilleallik
Janeli Lilleallik Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Rootsi korvpalli esiliigas pidi Janeli Lilleallik ja Oskarshamn leppima kindla, 30:84 kaotusega tabeliliidri BK RIG Marki vastu.

Avaveerandil jäi Oskarshamn juba 9:23 kaotusseisu ning poolajaks oli kodumeeskond 44:18 ees. Kolmandal veerandajal suutsid külalised vaid kaks punkti visata ning kokkuvõttes tuli vastu võtta 54-punktiline kaotus, vahendab Korvpall24.ee.

Janeli Lilleallik teenis 31 minutit mänguaega ja viskas üheksa punkti (vabavisked 2/6, kahesed 2/4, kolmesed 1/6). Tema arvele jäi veel kolm lauapalli, üks korvisööt ja neli vaheltlõiget, kuid ka kaks isiklikku viga ning seitse pallikaotust.

Oskarshamni parim oli Linn Norberg 15 punkti ja kümne lauapalliga. Võitjatele tõi 16 silma Emilia Axelsson.

Liigatabelis asub Oskarshamn (2-17) kaheksa tiimi seas viimasel kohal, RIG Mark (15-3) on jätkuvalt esimene.