NBA: Westbrooki 43 punkti tõid Thunderile võidu Sunsi üle ({{commentsTotal}})

Russell Westbrook (esiplaanil).
Russell Westbrook (esiplaanil). Autor/allikas: AP/Scanpix

Korvpalliliiga NBA läinud öösel toimunud kohtumises alistas Oklahoma City Thunder võõrsil Phoenix Sunsi 124:116, kui Russell Westbrooki 43 punkti külalistele kindla võidu tõid.

Thunder tuli välja 13-punktilisest kaotusseisust, olles esimesed kaks veerandit kaotanud. Kolmas veerandis visati Pheonixi klubist viis punkti rohkem ja viimasel veerandajal oldi võõrustajatest juba kümne punktiga üle (32:37, 28:30, 37:32, 27:17).

Võit tuli aga küllaltki tasavägistes tingimustes, sest Thunder suutis mänguseisu viigistada vaid poolteist minutit enne kohtumise lõppu. Sellele järgnevalt sai Westbrook kirja täpse kolmepunktiviske ning võit kindlustati viimase 20 sekundiga, kui meeskonna kapten realiseeris veel kaks vabaviset ja tegi ühe kahepunktiviske. Lõppseisu realiseeris Carmelo Anthony kahe vabaviskega.

Thunderi kangelaseks kerkinud Russell Westbrook viskas 40 minutiga 43 silma, neist üheksa vabavisetest. Westbrook sai kirja ka kaks kolmest ning koguni 14 lauapalli ja kaheksa resultatiivset söötu. Oklahoma klubi teise parimana jäi Paul George’i arvele 20 punkti. Kaotajate parim oli 39 punkti visanud Devin Booker, kes sai kirja kuus kolmest ning kuus lauapalli.

Tulemused: Sacramento Kings – Brookyln Nets 116:111, Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves 108:99, Orlando Magic – Detroit Pistons 115:106, Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets 110:99, Atlanta Hawks – Golden State Warriors 109:114, Chicago Bulls – Dallas Mavericks 108:100, Memphis Grizzlies – Denver Nuggets 102:108, Milwaukee Bucks – Indiana Pacers 96:103, Washington Wizards – Toronto Raptors 95:102, Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder 116:124, Los Angeles Clippers – New York Knicks 128:105, Utah Jazz – Minnesota Timberwolves 116:108