Andersoni klubi kaotas napilt Prahale ({{commentsTotal}})

Merike Anderson (valges)
Merike Anderson (valges) Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR

Eesti korvpalluri Merike Andersoni koduklubi Castors Braine Euroliiga teekond sai selleks hooajaks läbi, kui Praha klubilt ZVVZ USK tuli eile õhtul vastu võtta napp 71:75 kaotus.

Anderson viibis platsil 22 minutit ja sai kirja seitse punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/3, vabavisked 2/2). Braine kõige resultatiivsem oli Anete Šteinberga, kes sai kirja 20 silma. Võitjate poole pealt viskas enim punkte Amanda Zahui, 28.

14 mängust 17 punkti teeninud Castors jäi A-alagrupis viimaseks ja veerandfinaalidesse ei jõudnud.