Tartu sai kindlalt Selverist jagu ({{commentsTotal}})

{{1516561500000 | amCalendar}}

Meeste võrkpalli Balti liigas olid Eesti klubidest võidukad Pärnu, Rakvere ja Tartu Bigbank, neist viimane sai kindlalt 3:0 jagu valitsevast Eesti meistrist Selverist.

Kahe Eesti tippklubi omavahelises Credit24 meistriliiga mängus oli Tartu ülekaal Selveri vastu ilmne kõigis kolmes mängitud geimis. Selveril oli kogu mängu probleeme rünnakuga, mängu peale kokku oli see vaid 33,3 protsenti Bigbanki 50 vastu.

Avageim läks Tartule 25:17 ja teine 25:20. Oma osa selles võis olla Selveri vähene mängupraktika, sellel aastal oli see meeskonnale alles teine mäng.

Kolmanda geimi alguses püsis Selver veel mängus, aga siis võttis Tartu kindlalt oma. Mängu viimaseks jäänud geim võideti 25:13 ja napilt üle tunni ja veerand kestnud kohtumine 3:0. Seejuures teenis Tartu mängu peale kokku koguni 14 blokipunkti. Steffan Kaibald oli tartu resultatiivseim 15 punktiga, jäädes 12-ga plussi, Selveri resultatiivseimana kogunes Oliver Orava kontosse 9 punkti.

Rakvere sai kodusaalis 3:2 jagu Järvamaast, otsustav geim võideti 15:2. Pärnu alistas võõrsil 3:1 VK Biolars/Jelgava.