Celtics tuli GSW vastu välja suurest kaotusseisust, Harden vedas Rocketsit ({{commentsTotal}})

Kyrie Irving ja Stephen Curry
Kyrie Irving ja Stephen Curry Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Korvpalliliigas NBA jäi liidermeeskond Boston Celtics kodus kolmandal veerandajal Golden State Warriorsi vastu 17-punktilisse kaotusseisu 49:66, kuid võitis lõpuks 92:88.

Enamuse mängust tagaajajarollis olnud Celtics võitis lõpuks tänu vabavisetele. Eelviimasel minutil juhtis Warriors 88:86, kuid võõrustajad viskasid otsustavad kuus punkti vabavisetest. Celticsi resultatiivseim  mängija oli Jaylen Brown 22 punktiga. Kaksikduubli teinud Al Horfordi arvele kanti 18 silma ja 11 lauapalli. Lõpus vabaviskeid tabanud Kyrie Irvingu kontosse kogunes 16 punkti. Warriorsi parimaks osutus Kevin Durant 24 silmaga. Väljakult 14 viskest kolm tabanud Stephen Curry piirdus üheksa punktiga.

Läänekonverentsis kerkis Warriorsi ette ainuliidriks Houston Rockets, kes alistas võõrsil Phoenix Sunsi 142:116. Rocketsi vankrit vedas James Harden 48 kogutud silmaga. Sunsile tõi Troy Daniels 23 punkti.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch