LeBron James'i ajalooline õhtu lõppes kolmikduubli ja kaotusega ({{commentsTotal}})

LeBron James
LeBron James Autor/allikas: USA Today Sports/Scanpix

Maailma parimaks korvpalluriks peetav LeBron James pidi kolmapäeval enda jaoks rekordilises mängus koos Cleveland Cavaliersiga (3-2) vastu võtma valusa 107:112 kaotuse Brooklyn Netsilt (3-2). 32-aastasest Jamesist sai nimelt Cavaliersi eest kõige rohkem kohtumisi pidanud korvpallur, kui ta sai kirja 772. mängu ja möödus sellega legendaarsest leedulasest Zydrunas Ilgauskasest.

Kuigi James kogus 41 minutiga kolmikduubli 29 punkti, 13 korvisöötu ja 10 lauapalli, siis tema 8 pallikaotust olid üheks põhjuseks, miks Cavaliers väljakult kaotusega lahkus. Võitjate parimana tõi Spencer Dinwiddie 22 punkti.

Oklahoma City's sai sealne Thunder (2-2) 114:96 võidu Indiana Pacersi (2-3) vastu, kellega enne hooaega tehti suur vahetustehing. Kui kaotajate poolel tegi endine Thunderi tagamees Victor Oladipo ka suurepärase esituse, visates 35 punkti, siis võitjate staar, pikalt Indiana eest pallinud, Paul George kukkus vaid 19 minutiga kuue veaga pingile, olles kogunud vaid 10 silma. Russell Westbrook tegi 28 punkti, 16 korvisöödu ja 10 lauapalliga kolmikduubli ning Carmelo Anthony lisas 28 punkti ja 10 lauapalli.

Nelja mänguga pole kaotusekibedust pidanud veel tundma San Antonio Spurs (4-0), kes võõrsil oli 117:100 üle Miami Heatist (2-2). LaMarcus Aldridge viskas võitjate kasuks 31 punkti ja hankis 7 lauapalli ning Rudy Gay lisas 22 silma.

Hooaja esimese võidu sai kirja Dallas Mavericks (1-4), kes suutis koduplatsil 103:94 alistada Memphis Grizzliesi (3-1), kelle jaoks oli tegemist tänavuse esimese kaotusega. Võitjate parim oli 19 punkti toonud Dennis Smith jr. ja kaotajate poolel vastas Marc Gasol 26 silma ja 11 lauapalliga.

Charlotte - Denver 110:93
Detroit - Minnesota 122:101
Philadelphia - Houston 104:105
Brooklyn - Cleveland 112:107
Miami - San Antonio 100:117
Oklahoma - Indiana 114:96
Dallas - Memphis 103:94
Phoenix - Utah 97:88