VAATA | Merike Anderson langes Meistrite liigas viie veaga pingile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Merike Anderson
Merike Anderson Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti korvpalluri Merike Andersoni koduklubi Castors Braine kaotas naiste Meistrite liiga alagrupiturniiri esimeses voorus võõrsil Kurski Dinamole 68:84 (16:22, 9:18, 22:20, 21:24).

Castors Braine asus mängu 6:0 juhtima, aga Kursk haaras peagi ohjad, minnes esimest korda juhtima seisul 11:10 ja võites avaveerandi 22:16. Teisel veerandil kasvatati edu kiiresti kahekohaliseks ja seda enam käest ei lastud.

18 minutiga viie veaga pingile kukkunud Andersoni arvele jäi seitse punkti (kahesed 0/1, kolmesed 2/5, vabavisked 1/2), üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige ja üks pallikaotus.

Kursk oli vastasest üle mitmetes elementides: kolmesed 40% vs 26,7%, lauapallid 48:29, resultatiivsed söödud 26:14.

Vaata mängu täispikkuses:

Ülejäänud A-grupi kohtumised: Sopron - Galatasaray 72:55, Lille - Polkowice 65:60, USK Praha - Bourges 64:61.

Järgmisel nädalal võõrustab Castors Braine Bourges' naiskonda.