Tobreluts: Susanil üks trahv sellistes oludes on väga hästi

Eesti laskesuusakoondise treeneri Indrek Tobrelutsu sõnul on Saksamaal Oberhofis toimuval MM-il üsnagi rasked olud. Lisaks suurele udule on rada pehme, mistõttu on sõidukiirused aeglasemad.

"Täna ei olnud lihtsad olud. Samamoodi Tuulil esimene tiir, sinna jäi päris palju. Arvan, et nad annavad tänasel päeval endast maksimumi. Susanil üks trahv sellistes oludes arvan ka, et mitte hästi, vaid väga hästi," ütles Tobreluts.

Oberhofis toimuval MM-il on rajaolud pigem pehmemad, mis Tomingasele ja Külmale nii hästi ei sobi.

"Hästi raske aeglane libisemine ja väikesed pisikesed tüdrukud liiguvad siin kiiremini. Ei saa öelda, et Herrmann väga väike oleks, aga tugevad sõidavad igal pool. Kui vaatame Tuuli ja Susani paremaid sõite, siis sobivad sellised kiiremad olud. Siia taha ei saa pugeda, paratamatult libisemine on aeglasem ja vahed tulevadki suuremad," sõnas Tobreluts.

Tobrelutsu sõnul on Tomingasele jätnud jälje peale jõule saadud viirushaigus, mis kestis nädalaid.

"Ega praegu mingit suurt süvaanalüüsi tegema ei hakka. Praegu paneme lihtsalt edasi ja vaatame mis saab. Loomulikult selline pime usk aitab, muud üle ei jää. Tuuli puhul see jõuludele järgnenud viirushaigus, mis kestis nädalaid, on selle jälje jätnud, aga samas pole ka midagi hullu. Mägedest alla tulles võiks minna iga päevaga natuke paremaks," kommenteeris Tobreluts lõpetuseks.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: