Vassiljev: tõime pildi avalikkuse ette valel ajal

Hõbepalli ja Annika valimine 2022
Hõbepalli ja Annika valimine 2022 Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Eesti jalgpallikoondise kapten Konstantin Vassiljev lahkas paar nädalat tagasi tekkinud pildiskandaali, kus praegused ja endised Eesti koondise jalgpallurid poseerisid ühel pildil Venemaa jalgpallikoondise peatreeneri Valeri Karpiniga.

"Me oma ametliku avalduse selle kohta tegime ja mis peale seda kõik teised arvamused tulid, need on nende oma arvamused, me ei saa seda keelata. Mul rohkem pole midagi lisada," ütles Konstantin Vassiljev intervjuus Delfi Spordile.

Vassiljev lisab, et pildi avalikkuse ette toomine ei olnud sobilik.

"See pildilugu, selle eest me juba vabandust palusime ja tegime avalduse. Inimeste emotsioonid läksid natuke üle mulle tundub. Me saime aru, et pildi avalikkuse ette toomine oli valel ajal ja see ei olnud sobilik," ütles Vassiljev.

Eesti jalgpallikoondise kapteni sõnul proovib ta poliitikast eemale hoida ja pigem ikka jalgpalliga tegeleda. "Meil on demokraatlik riik ja kõik võivad öelda, mida nad arvavad selle kohta. Me proovime ikka tegeleda jalgpalliga," sõnas Vassiljev.

Intervjuu lõpus kommenteerib Vassiljev, et sõda on täielik hullumeelsus ja see tuleb peatada.

"Olen valmis ütlema seda, et see mis toimub on täielik hullumeelsus ja see tuleb peatada. Minust kahjuks see ei sõltu ja need, kellest sõltub, nemad peavad tegutsema. Me ütlesime, et sõda ei ole normaalne. See, mis toimub, on halb," lisas Vassiljev.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: