Vassiljev pahameelt tekitanud fotost: keegi meist seda küll ei tahtnud

Andrei Stepanovi poolt avaldatud foto, kus istuvad koos Venemaa jalgpallikoondise peatreeneriga ka Eesti koondise treener Andres Oper ja praegused koondise mängijad Konstantin Vassiljev ja Sergei Zenjov, tekitas ühiskonnas palju pahameelt.

Konstantin Vassiljev, Andres Oper ja Sergei Zenjov tegid jalgpalliliidu vahendusel ka ühisavalduse, milles väljendati kahjutunnet tekkinud olukorra pärast.

"Pilt ja selle pildi ümber tekkinud olukord, arvatavasti tegi kellelgi halva tunde. Kogu see lugu, mis selle ümber oli, läks suureks. Lõppkokkuvõttes keegi meist seda küll ei tahtnud. Arvatavasti paremini on vaja valida, millal mingit infot avaldada ja nüüd arvatavasti peame arvestama iga asjaga, mis võib häirida ühiskonda," ütles Konstantin Vassiljev.

"Hinnangu annavad erinevad inimesed ja igal inimesel on seda võimalus hinnata seda nii nagu tahavad. Tekkinud poleemika ei ole kasuks ei meile ega meie ühiskonnale," lisas Vassiljev.

Toimetaja: Janno Joala

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: