Golfi meistrivõistlust juhib Carl Hellat

Carl Hellat
Carl Hellat Autor/allikas: Joosep Martinson

Eesti golfi meistrivõistlustel Pärnus on pärast teist päeva juhtimas Carl Hellat ja naiste klassis Anete Liis Adul.

Parimat minekut näitas laupäeval Hellat (Niitvälja Golfiklubi), kes paugutas raske ilma kiuste 66 lööki ning tõusis liidriks. Kahe päeva summa on kahekordsel löögimängu meistril -9.

Hellati võidud pärinevad aastatest 2017 ja 2018. Lisaks on Hellat kolmekordne rajamängu meister aastatel 2017, 2018 ja 2021.

Laupäevane ring sisaldas ühte eagle't ja viit birdie't ning vaid teisel rajal lipsas sisse päeva ainuke bogey. Carl tunnistas pärast mängu, et päris keeruline ring oli. "Juba avaradadel sain läbimärjaks ning paraku polnud mul kaasas ka vihmapükse. Üheksa raja järel vahetasin seetõttu kiirelt ka osa riideid, mis olid läbimärjad. Lõpusosas eksisin kaks korda paremale nii nimetatud merepoole, aga õnneks oli tuul sealtpoolt ja tõi palli mängu tagasi," kirjeldas Hellat oma päeva.

Teiseks langes 65 lööki mänginud klubikaaslane Markus Varjun, kes piirdus 72 löögiga ja jääb Hellatist maha kahe löögiga. Temal veel puudub löögimängu meistrivõistlustelt medal, kuid 2018. aastast pärineb rajamängu meistrivõistluste hõbe.

Kolmanda positsiooni viimase päeva eel haaras endale Joonas Juan Turba (Reval Golf Club), kes mängis täna 72 lööki ja kokku -2. 2019. aasta löögimängu meister alustas kadunud palli ja double bogey'ga, kuid radadel 3-8 sai kirja viis birdie't. 

Tulemusi võib näha siit.

Naiste klassis säilitas liidrikoha Anete Liis Adul, kes täna mängis 73 lööki. Kahe päeva tulem 2019. aasta meistril seega +1. Samaväärse tulemuse mängis välja Elizaveta Sofia Reemet (mõlemad Estonian Golf & Country Club), kes jääb Adulist maha viie löögiga.

Hetkel jagavad võrdse tulemusega (+21) kolmandat kohta Iiris Mätas (Rae Golfiklubi) ja tiitlikaitsja Liis Kuuli (Niitvälja Golfiklubi). Vaid ühe löögiga jääb neist maha Triin Marleen Ustal (Rae Golfiklubi).

Naiste tulemusi näeb siit.

Viimane ja otsustav võistluspäev toimub pühapäeval.

Toimetaja: Mari-Liis Palm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: