Varjun: mängisin kolm päeva väga head golfi

Pühapäeval, 7. augustil selgusid Pärnu Bay Golf Linksi väljakul Eesti löögimängu meistrid golfis. Esmakordselt krooniti meistriks Markus Varjun (Niitvälja Golfiklubi) ning teist korda sai kuldmedali kaela Anete Liis Adul (Estonian Golf & Country Club).

Pärnu Bay golfiväljakul läks löögimängu meistrivõistluste viimasele päevale liidrina küll vastu Carl Hellat, kuid avapäeva liider Markus Varjun haaras mängu keskel ohjad ning suurendas edu lõpuks kolmele löögile. Lõpptulemus -12 tähistab uut Eesti meistrivõistluste rekordit.

"Mängisin kolm päeva väga head golfi. Eksisin vähe, mängisin oma mängu, vorm oli päris hästi ajastatud selleks võistluseks. Ise ei üllatunud, et nii madala skoori lõpuks välja mängisin. Sellega olen väga rahul hetkel," sõnas golfi löögimängu Eesti meister Markus Varjun.

Naiste klassis kordas Anete Liis Adul meistrivõistluste rekordit +3 ja pidi tõdema, et tallegi on Pärnu rada päris õnnelik paik.

"Kui ma siia võistlusele peale tulin, siis Pärnu Bay pole tegelikult mu kõige parema esituse rada, ma olen siin küll match play võitnud, aga löögimängu ma ei ole siin hästi mänginud, et selles suhtes mul oligi eesmärk, et ma tahan nüüd lõpuks eestikad Pärnu Bays võita, esimest korda ka ja siis ma üritasin endast absoluutselt kõik anda," kommenteeris golfi löögimängu Eesti meister naiste klassis.

Toimetaja: ERR Sport

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: