Oklahoma City võitis kaotusseisust LA Lakersit

Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder
Los Angeles Lakers - Oklahoma City Thunder Autor/allikas: SCANPIX / USA Today Sports

Oklahoma City Thunder teenis korvpalliliigas NBA hooaja esimese võõrsilvõidu, alistades Los Angeles Lakersi 107:104 (21:25, 27:27, 24:28, 35:24).

Lakers alustas viimast veerandit kaheksapunktises eduseisus, aga Thunder püüdis kodumeeskonna kinni ja asus ka juhtima. Viimati oli tablool viigiseis pisut enam kui poolteist minutit enne lõppu.

Siis tabas Kenrich Williams (Oklahoma City) kaugviske ja Shai Gilgeous-Alexander (Oklahoma City) pärast Carmelo Anthony (LA Lakers) möödaviset veel üle. Lakers tuli veel ähvardavalt lähedale, aga eelnevalt ka 19 punktiga taga olnud külalised siiski võitsid.

Gilgeous-Alexander oli 28 punktiga võitjate parim. Lakersi ridades panustas Anthony Davis 29 punkti ja 18 lauapalliga. Russell Westbrooki nimele jäi 27 silma. LeBron James jäi kõhulihase venituse tõttu eemale.

Philadelphia 76ers teenis hooaja viienda võidu järjest, kui alistas võõrsil Detroit Pistonsi 109:98 (31:32, 32:34, 23:16, 23:16).

Boston Celtics alistas võõrsil Miami Heati 95:78 (18:24, 33:9, 24:24, 20:21), lõpetades nii viimase viie kohtumise pikkuse võiduseeria.

Tulemused: Detroit - Philadelphia 98:109, Atlanta - Utah 98:116, Miami - Boston 78:95, Phoenix - Houston 123:111, LA Lakers - Oklahoma City 104:107.