Vapralt võidelnud Rapla jäi kodusaalis Riia VEF-ile alla ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Avis Utilitas Rapla
Avis Utilitas Rapla Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Riia VEF koduväljakul mänginud Avis Utilitas Rapla tulemusega 73:66.

Tasavägiselt alanud esimese veerandi kallutas peale kuuendat minutit enda kasuks Riia VEF, võites selle 28:18. Rapla näitas järgmisel neljandikul aga head visketabavust ning poolajapausile minemise ajaks jõuti vastasele kuue silma kaugusele. Kolmandal veerandil jätkas Rapla külalistele südi vastupanu osutamist ning otsustaval neljandikul jõudis Eesti klubi Riia VEF-ist kahe punkti kaugusele, kui mängida jäi veel neli minutit ja 25 sekundit. Punkt-punktis mäng jätkus järgmisel kolmel minutil kuni lõpuks Riia VEF 67:66 eduseisust otsustava spurdi tegi ja võitis kohtumise tulemusega 73:66.

Rapla parim oli üleplatsimehena 24 punkti visanud Devaugntah Williams. Üheksa silma lisasid meeskonnale Rait-Riivo Laane, Gregor Ilves ja Indrek Kajupank. Riia VEF-i resultatiivseim oli 22 punkti visanud Xavier Raynard Thames.

Tabelis jätkab Riia VEF 20 võidu ja kahe kaotusega BK Ogre (21-1) järel teisel kohal. Rapla on 12 võidu ja kümne kaotusega viiendal positsioonil, olles seejuures BC Kalev/Cramo (20-3) järel teine Eesti meeskond.