Tartu Bigbank sai raske võidu ja jätkab liidrina ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tartu Bigbank
Tartu Bigbank Autor/allikas: facebook.com/BigBankTartu

Võrkpalli Balti liigas teenisid võidu kolm väljakul käinud Eesti klubi, seejuures alistas liidrina jätkav Tartu Bigbank viiegeimilises mängus tabeli teisel kohal olnud Jekabpilsi.

Lätis peetud mängus võitsid tartlased kaks esimest geimi, aga kaotasid kaks järgmist 15:25 ja 19:25. Otsustavas geimis jäi Tartu 1:4 kaotusseisu, aga võttis 14:14 seisult mängu kaks viimast punkti ja sellega ka 3:2 mänguvõidu.

Tartu parim oli Albert Hurt 19 punktiga, Curtis Stockton lisas 15 punkti.

Teist päeva järjest võidukas olnud Saaremaa VK alistas kodusaalis kindlalt 3:0 (17, 10, 15) VK Biolars/Jelgava. Daniel Maciel tõi võitjatele 15 punkti, Rauno Tamme lisas 10 punkti. Teise mängu Saaremaa särgis pidanud Keith Pupart tõi viis punkti.

TalTech oli võõrsil samuti 3:0 (11, 21, 19) parem Limbažist. Võitjate parim oli Mihkel Nuut 20 punktiga, Valentin Kordas lisas 17 punkti.

Liigatabelis on 20 punktiga esikohal Tartu, teiseks tõusis Saaremaa, kes on kogunud 19 punkti ja kolmas on Jekabpils 18 punktiga.