Rapla alistas kindlalt liigatabeli punase laterna meeskonna ({{commentsTotal}})

Ronald Delph
Ronald Delph Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Korvpalli Eesti-Läti ühisliigas sai Rapla Avis Utilitase meeskond teisipäeval kodusaalis jagu Jekabpilsist, kes alistati numbritega 104:80.

Kodumeeskond haaras avaveerandi järel üheksapunktilise edumaa, mis poolajaks kasvatati juba 19 silmale. Kuigi vaheajal järgnenud veerandid osutusid mõnevõrra tasavägisemaks, võttis Rapla sellegipoolest kindla 24-punktilise võidu.

Rapla parimana viskas pingilt sekkunud Ronald Delph 22 punkti ja võttis üheksa lauapalli. Dominique Hawkins lisas 18 punkti, tõi kaks lauapalli ja jagas viis resultatiivset söötu, Hunter Mickelson panustas võitu 16 silmaga, kuue lauapalli ja seitsme korvisööduga.

Kaotajate parimana loopis võistkonna kapten Edgars Stelmahers 22 silma ja tõi neli lauapalli.

Liigatabelis jätkab Rapla 12 võidu ja 13 kaotusega seitsmendal tabelireal. Jekabpils on kahe võiduga viimane, ehk 15.