Rekordiliselt mänguaega teeninud Tass sai ülisuure kaotuse ({{commentsTotal}})

U-18 EM B-div: Taani - Eesti / Matthias Tass
U-18 EM B-div: Taani - Eesti / Matthias Tass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti korvpallur Matthias Tass ning Saint Mary's pidid USA üliõpilasliigas NCAA tunnistama suurt kaotust.

Tass ja Saint Mary's Gaels kaotasid võõrsil NCAA tugevuselt 4. meeskonnaks peetavale Gonzaga Bulldogsile koguni 46:94, kirjutab Korvpall24.

Gonzaga alustas kohtumist 11:0 vahespurdiga ja poolajapausiks oli Saint Mary's juba 20:53 kaotusseisus. Kodumeeskonna ülemvõim jätkus ka teisel poolajal ning Saint Mary's teenis oma hooaja suurima kaotuse. 48-punktiline allajäämine on ühtlasi meeskonna ajaloo suuruselt neljas kaotus.

Vahetusest sekkunud Tass teenis rekordiliselt mänguaega – 28 minutit – ning kogus selle ajaga 2 punkti (kahesed 0/4, kolmesed 0/1, vabavisked 2/3), ühe lauapalli ja 2 isiklikku viga.