Pärnu Sadam pidi koduväljakul tunnistama tabeli neljanda meeskonna paremust ({{commentsTotal}})

Pärnu Sadam korvpallimeeskond
Pärnu Sadam korvpallimeeskond Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti-Läti korvpalliliigas alistus Pärnu Sadam külla sõitnud BK Ogrele tulemusega 79:86.

Heitlikult kulgenud mängus sai Pärnu seitsmepunktilise algedu, mille järel teisel veerandil jäi kodumeeskond 12-punktilisse kaotusseisu 29:41. Poolaja lõpus ja teise alguses tehtud vahespurdid viisid Pärnu meeskonna uuesti seitsme silmaga ette 57:50, kuid lõpuminutid kuulusid siiski külalistele. Ogre võitis 86:79 ja kindlustas tabelis neljandat kohta. Pärnu on kaheksa võidu ja 11 kaotusega kümnes.

Pärnu resultatiivseim mängija oli 23 punkti ja 11 lauapalliga Mihkel Kirves. 22 silma lisas meeskonnale Demetre Rivers. Ogre parim oli 19 punkti ja nelja lauapalliga Rihards Zebergs.

Laupäeval kohtuvad Eesti-Läti korvpalliliigas BK Ventspils ja TalTech, Jurmala Betsafe ja BC Valga-Valka/Maks&Moorits ning Tallinna Kalev/TLÜ ja Läti Ülikool.