Vene ja Gran Canaria said Hispaanias napi kaotuse ({{commentsTotal}})

Siim Sander Vene
Siim Sander Vene Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Hispaania korvpalli kõrgliigas tuli Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canarial vastu võtta valus kaotus, kui võõrsil jäädi alla Zaragozale 69:71.

Kui avaveerandil viskasid mõlemad pooled võrdselt 21 silma, siis teisel veerandil läksid võõrustajad mängu kaheksa punktiga juhtima. Järgneval kahel veerandil oli Gran Canaria tagaajaja rollis ja kuigi veerandid suudeti numbritega 17:12 ja 18:17 võita, ei piisanud sellest Zaragoza alistamiseks ning leppida tuli napi kahepunktilise kaotusega.

Eesti koondislane Siim-Sander Vene teenis mänguaega 16 minutit ja selle ajaga viskas ta viis punkti. Gran Canaria parim oli 14 silma toonud Marcus Eriksson, kelle kontole kirjutati ka neli lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli 22 punkti loopinud Stan Okoye, kes sai kirja ka kaheksa lauapalli.

Gran Canaria hoiab Hispaania liigas 18 meeskonna konkurentsis 15. kohta, olles 13 mänguga kogunud neli võitu ja üheksa kaotust. Zaragoza on seitsme võiduga üheksas, liider Barcelonal on 11 võitu.