Vene uus koduklubi jõudis Euroliigas saja punkti piirimaile ({{commentsTotal}})

Gran Canaria tagamängija DJ Strawberry mängus Buducnosti vastu
Gran Canaria tagamängija DJ Strawberry mängus Buducnosti vastu Autor/allikas: EPA/Scanpix

Korvpalli Euroliigas peeti reede õhtul kolm kohtumist, võidukas oli ka Eesti koondislase Siim-Sander Vene uus koduklubi Gran Canaria.

Esimesel kolmel veerandajal suurepärast visketabavust näidanud Gran Canaria haaras Buducnosti vastu otsustava kümne minuti eel 25-punktilise edu, mängu lõpuks kahanes see kümnele silmale ja Vene uus leivaisa võttis 95:85 võidu.

Euroliiga tabelis seitsme kaotuse kõrvale viienda võidu saanud Gran Canaria resultatiivseimad olid Marcus Eriksson 15 ja Ondrej Balvin 13 punktiga.

Avaveerandil vaid 12 punkti visanud Kaunase Žalgiris (5-7) kaotas võõrsil Müncheni Bayernile (6-6) 84:88, võitjaid vedas Derrick Williams, kelle kontole kogunes 27 punkti ja seitse lauapalli. Leedu klubi parim oli 21 punkti visanud Brandon Davies.

Ateena Panathinaikos (6-6) sai Konstantinos Mitroglou 20 punkti toel 75:67 võidu Istanbuli Darüssafaka üle, Türgi meeskond on järjest kaotanud kümme Euroliiga kohtumist.